Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 21 w Garwolinie o uznanie kandydatów bez wyborów 2023

 w Obwieszczenia

OBWIESZCZENIE

 

Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 21

w Garwolinie

z dnia 19 września 2023 r.

 

Na podstawie § 14 ust.3 Uchwały nr 1/2023 Krajowej Rady Izb Rolniczych, Okręgowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości osób uprawnionych, że głosowania nie przeprowadza się, a za wybranych członków rady powiatowej komisja okręgowa uznaje zarejestrowanych kandydatów. W tym przypadku w wyborach do Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Garwolińskiego, zarządzonych na dzień 24 września 2023 roku,  za wybranych członków Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Garwolińskiego z gminy Garwolin uznaje się zgłoszonych kandydatów:

 

  1. KRUPA Waldemar Henryk, wiek 65 lat, wykształcenie zawodowe, zam. Rębków

 

  1. KOT Marek, wiek 41 lat, wykształcenie wyższe, zam. Miętne

 

Przewodnicząca

Okręgowej Komisji  Wyborczej

Anna Masny

 

Zostaw komentarz