Budowa sieci gazowej w miejscowości Krystyna

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Warszawie (dalej: PSG) informuje, że aktualnie realizuje budowę sieci   gazowej   w   gminie Garwolin w miejscowości Krystyna.

Inwestycja ta możliwa jest dzięki pozyskaniu od ORLEN S.A. dodatkowych środków na przyspieszenie przyłączania do sieci gazowej w związku z fuzją naszych Spółek.

Biorąc pod uwagę powyższe zachęcamy właścicieli posesji zlokalizowanych przy odcinkach wybudowanej obecnie sieci, którzy nie złożyli jeszcze wniosków, do   składania   wniosków   o   wydanie   warunków   przyłączenia   do   sieci   gazowej i zawierania umów przyłączeniowych.

Złożenie ww. wniosków w najbliższych dniach pozwoli na ich bezzwłoczne rozpatrzenie i przygotowanie dla Państwa projektów umów przyłączeniowych. Wszyscy, którzy złożyli już wnioski, otrzymają bezzwłocznie projekt umowy o przyłączenie i bardzo prosimy o odsyłanie podpisanych dokumentów. Zawarcie umów przyłączeniowych w najbliższym czasie pozwoli na wybudowanie przyłączy do końca grudnia 2023 r. i umożliwi korzystanie z paliwa gazowego już w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Właściciele zainteresowani przyłączeniem do sieci gazowej w późniejszym terminie również proszeni są o składanie we wrześniu br. wniosków z określeniem optymalnego dla siebie terminu. Pozwoli to na kompleksowe i sprawne wykonanie całej inwestycji w tym samym czasie, a jednocześnie umożliwi Państwu podłączenie w dogodnym terminie.

Wnioski można składać elektronicznie za pośrednictwem portalu przyłączeniowego po zalogowaniu się na stronie: https://przylaczenie.psgaz.pl/homepage lub w dowolnym Miejscu Obsługi Klienta, w szczególności w siedzibie Gazowni w Garwolinie zlokalizowanej przy ul. Mazowieckiej 8.

Załączniki: