Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

W dniu 12 kwietnia 2016 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym uczestniczyły szkoły z terenu gminy Garwolin. Jego organizatorami byli: Gmina Garwolin, dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej, Irena Skwarek oraz nauczyciele wychowania fizycznego - Cezary Józwicki i Monika Zawadzka. Cel konkursu to poszerzenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze. W turnieju wzięły udział 4 drużyny reprezentujące szkoły podstawowe: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Woli Rębkowskiej, Publiczną Szkołę Podstawową w Woli Władysławowskiej, Zespół Szkół w Michałówce, Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej oraz 2 drużyny reprezentujące szkoły gimnazjalne:Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej i Publiczne Gimnazjum  im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej.

Więcej…

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 31 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja.

W pierwszej kategorii wiekowej naszą gminę reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Talubskiej: Julia Luśnia i Kamila Kołtun oraz Kacper Kurek ze Szkoła Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie. W drugiej kategorii wystartowali uczniowie z Gimnazjum w Rudzie Talubskiej: Emilia Rybicka, Łukasz Ćwiek i Dominik Zabiegliński.

W kategorii szkół podstawowych III miejsce zdobyła Kamila Kołtun, natomiast Emilia Rybicka zobyła VI miejsce w kategorii gimnazja.

Gratulujemy !

WP 20160331 12 47 46

 

POZ12

Więcej…

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

Zgodnie z kalendarzem konkursów organizowanych przez Gminę Garwolin w Zespole Szkół w Michałówce odbył się finał Gminnego Konkursu Ortograficznego.

W środę 16 marca gościliśmy uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Szkołę Podstawową w Rębkowie reprezentowali: Karolina Ornat, Anna Mitek, Kacper Rychlik, ze Szkoły Podstawowej w Woli Rębkowskiej przyjechali: Łukasz Głowala, Emilia Banaszek i Piotr Błędowski, zaś z Rudy Talubskiej – Jakub Babik, Wiktoria Żak i Piotr Wiśniewski. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Popińska, Julia Szaniawska i Wiktoria Stępień.

Więcej…

 

Zawody o Puchar Wójta Gminy Garwolin

29 stycznia 2016 r. odbyły się zawody w piłce nożnej halowej. W zawodach brali udział uczniowie szkół z Rębkowa, Woli Rębkowskiej, Wilkowyi, Michałówki i Rudy Talubskiej. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach; Grupa Starsza i Grupa Młodsza.

Więcej…

 

Ruda Talubska najlepsza w powiecie

 Uczniowie z Gimnazjum w Rudzie Talubskiej zdobyli złoty medal w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej halowej chłopców. Turniej finałowy odbył się 22 stycznia 2016 roku w Sobolewie. Wystąpiło w nim osiem najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach, do których przystąpiło 18 szkół podzielonych na cztery grupy. Podopieczni Łukasza Biernack iego okazali się najlepsi wygrywając turniej finałowy bez straty bramki. W finale pokonali gospodarzy Publiczne Gimnazjum w Sobolewie 1:0. Zwycięskiego gola z rzutu wolnego zdobył Adrian Kisiel.

20160122 124956

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama